Współpraca

Powierz nam zarządzanie swoim mieszkaniem i zarabiaj bez zbędnych zmartwień Zakup mieszkania we Wrocławiu, stolicy dolnego śląska jest jedną z najlepszych inwestycji. Taka inwestycja to źródło pewnego dochodu przez kilkanaście lat.

Zarabiaj z nami

Kupiłeś apartament i chciałbyś móc niczym się nie przejmować, a w międzyczasie zarabiać? Oferujemy innowacyjną metodę zarządzania. Sposób działania jest dziecinnie prosty. Podpisujemy umowę najmu na 5 lat, my zarządzamy wynajmem oraz wszystkim innym - sprzątaniem, drobnymi naprawami, administracją kluczami. Pieniądze z najmu są przelewane na wskazane przez Ciebie konto.

Współpraca
Współpraca

Zarządzanie

Zarządzamy apartamentami na podstawie dwóch rewolucyjnych rozwiązań, którymi są:

  • Dowolne terminy najmu - pojedyncze dni, miesiące aż po wieloletnie najmy
  • Zasady cenowe niezależne od okresu najmu

Podróżujący do naszych apartamentów, mogą być pewni zachowania standardu wielogwiazdkowych hoteli oraz wyjątkowego i znakomitego klimatu apartamentów.

Usługa, którą oferujemy zapewnia włascicielowi mieszkania ciągłość dochodu i spokój o funkcjonalność i czystość apartamentu. Prowadzimy wszelkie negocacje z podnajemcami lub najemcami, aby zaoszczędzić Twój czas.

Lokalizacja

Podstawą sukcesu jest odpowiednia lokalizacja inwestycji. Bliskie sąsiedztwo rynku, centrów biznesowych oraz siedzib korporacji wraz z łatwą komunikacją miejską do dworca lub lotniska. Nasze inwestycje znajdują się właśnie w takich miejscach.

Współpraca

Zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza na stronie kontaktowej.